PRACE ROZBIÓRKOWE I WYBURZENIOWE W SZCZECINIE

Demontaże konsturukcji stalowych, wyburzenia mostów i wiaduktów

  • Home
  • Wyburzenia i rozbiórki
  • Wyburzenia mostów i wiaduktów

Wyburzenia rozbiórka wiaduktów i mostów

Wyburzenia mostów zadanie o dużym stopniu trudności

Dlaczego podejmuje się decyzje o rozbiórce mostów i wiaduktów? Przyczyną jest zazwyczaj zły stan techniczny konstrukcji, który uniemożliwia swobodne korzystanie z powodu istniejącego zagrożenia. Innym motywem może być modernizacja terenu, mająca na celu usprawnienia komunikacji drogowej. Takie przedsięwzięcia  choć konieczne, bywają nie lada wyzwaniem i wymagają dobrej logistyki.

Firma PPHU DROP Recykling istnieje od 2004 roku, poczynając przez ten czas znaczny progres. W chwili obecnej posiadamy rozbudowany park maszynowy, ekipę wykwalifikowanych pracowników i cenne doświadczenie. To atuty, które umożliwiają nam realizację zleceń o dużym stopniu trudności.

Kompleksowa realizacja zleceń

Czynności związane z rozbiórką wiaduktów i mostów muszą być dokładnie rozplanowane. Dobrze dobrana strategia działań, to połowa sukcesu. Dążymy do tego, aby zrealizowane przez nas prace, unaoczniały nasz profesjonalizm i zawodowstwo, dlatego troszczymy się o jakość świadczonych przez nas usług. Przy wypełnianiu zadań zawsze użytkujemy najlepszy, sprawdzony sprzęt. Satysfakcja i ukontentowanie inwestora to najlepsza z możliwych, reklama dla naszej firmy!

Naszą myślą przewodnią jest dbałość o środowisko naturalne, dlatego staramy się, aby podejmowane działania były przyjazne dla otaczającej nas natury. Pozyskaliśmy od Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie odpowiednie zezwolenia, dzięki którym możemy utylizować niebezpieczne odpady powstałe z rozbiórek. Materiały zdatne do przetworzenia poddawane są recyklingowi, co pozwala ograniczyć ilość zalegających pozostałości. Naszym Usługobiorcom możemy wystawić „Kartę Przekazania Odpadów”. Teren świadczenia naszych usług uzależniamy od skali przedsięwzięcia.