PRACE ROZBIÓRKOWE I WYBURZENIOWE W SZCZECINIE

Demontaże konsturukcji stalowych, wyburzenia mostów i wiaduktów

  • Home
  • Transport i przewóz
  • Transport niskopodwoziowy

Transport niskopodwoziowy Szczecin

Transport niskopodwoziowy na wysokim poziomie

Transport niskopodwoziowy służy do przewozu ładunków wielkogabarytowych, o ponadprzeciętnych rozmiarach, kształcie i wadze, ze szczególnym uwzględnieniem maszyn i urządzeń. Przewóz tego rodzaju ładunków powinien być dokonywany profesjonalnymi, specjalnie przystosowanymi pojazdami. Nie lada zadaniem jest już sam załadunek przewożonych towarów, ponieważ wymaga czynnego udziału wielu ludzi i urządzeń. Nasza firma posiada technologicznie zaawansowane naczepy niskopodwoziowe, które zapewniają bezpieczeństwo podczas transportu.

Mamy praktykę w świadczeniu usług transportu niskopodwoziowego, która przekłada się na wysoką jakość naszych realizacji. Przyczepy niskopodwoziowe, w jakie wyposażona jest nasza firma to wysokiej klasy, solidny sprzęt, cenionych marek. Każda z nich jest zdatna do przewozu nawet najbardziej skomplikowanych ładunków. Nasze naczepy posiadają dużą ładowność oraz umożliwiają transport towarów o dużych wysokościach.

Transport 01
Transport 02
Transport 03
Transport 04

Dobre przygotowanie to podstawa

Oczywistym jest, że przy świadczeniu usług przewozowych niezbędny jest odpowiedni park transportowy, jednak to tylko część wymogów potrzebna do realizacji przewozów. Równie ważne są odpowiednie umiejętności i kwalifikacje. Cały proces, począwszy od załadunku musi być starannie opracowany. Jakiekolwiek niedopatrzenia i błędy w tym aspekcie, mogą skutkować nie tylko uszkodzeniem ładunku, ale także stwarzać zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego.

Każda zlecona nam usługa transportowa jest dokładnie sprawdzana, co pozwala na skrupulatne przygotowanie się do drogi. Trasa wybierana jest pod kątem szybkiego i bezpiecznego dowiezienia powierzonego nam ładunku. Transportem niskopodwoziowym w firmie PPHU DROP Recykling zajmują się fachowcy, dzięki którym każde zadanie realizowane sprawnie i solidnie. Staramy się brać pod uwagę indywidualne potrzeby naszych Klientów, w przypadku odmiennych zapotrzebowań prosimy o kontakt z naszą firmą. Transport niskopodwoziowy realizujemy na terenie województwa zachodniopomorskiego.