PRACE ROZBIÓRKOWE I WYBURZENIOWE W SZCZECINIE

Demontaże konsturukcji stalowych, wyburzenia mostów i wiaduktów

  • Home
  • Kontenery
  • Kontenery na gruz i śmieci

Kontenery na gruz i śmieci

Pojemniki na gruz i śmieci w Szczecinie

Wszelkie prace remontowe, budowlane czy rozbiórkowe wiążą się z gromadzeniem gruzu i odpadów. Na osobie przeprowadzającej lub zlecającej wykonanie wyżej wymienionych prac ciąży obowiązek usunięcia wszystkich pozostałości. Niezbędne w takiej sytuacji są kontenery przystosowane do składowania nawarstwionego gruzu i śmieci poremontowych. Nasze usługi kierujemy do osób indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

kontenery 01

W zależności od rozmiarów przedsięwzięcia potrzebne będą odmienne pojemniki, różniące się wielkością i przeznaczeniem. W momencie zamawiania usługi Klient proszony jest o określenie swoich potrzeb, a z naszej strony polecimy optymalne rozwiązania. Wspólne uzgodnienia sprawiają, że współpraca przebiega bez zakłóceń, a finalnie każdy jest usatysfakcjonowany. Nasza firma dysponuje różnorodnymi kontenerami, więc z pewnością znajdzie się odpowiedni pojemnik. Kontenery dostarczamy w ustalonym czasie, w miejsce wskazane przez Klienta.

Oferujemy profesjonalne usługi

Klienci indywidualni jak i osoby mające działalność mogą korzystać z naszych profesjonalnych usług w Szczecinie i okolicach. Standardowo wynajmujemy kontener na tydzień czasu, w razie potrzeby istnieje jednak możliwość elastycznego dostosowania się do specyficznych oczekiwań Zleceniodawcy.

Kontenery 02
Kontenery 03
Kontenery 04
Kontenery 05

Klienci nie muszą się niepokoić, że odebrane zanieczyszczenia trafią w nieprzeznaczone dla nich miejsce. Założeniem naszej działalności jest troska o środowisko, więc utylizujemy zabrane odpady z zachowaniem procedur w oparciu o przepisy dotyczące ochrony środowiska. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy PPHU DROP.