PRACE ROZBIÓRKOWE I WYBURZENIOWE W SZCZECINIE

Demontaże konsturukcji stalowych, wyburzenia mostów i wiaduktów

  • Home
  • Kontenery
  • Dostępne pojemności kontenerów

Dostępne pojemności kontenerów

Duży wybór kontenerów na odpady poremontowe

Jedną z usług na naszej liście jest wynajem kontenerów na gruz i odpady w Szczecinie. Podczas trwania działalności zdobyliśmy cenne doświadczenie i poznaliśmy oczekiwania naszych potencjalnych Klientów. Systematycznie inwestujemy w ulepszenia i sprzęt, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że przynosi to wymierne korzyści zarówno dla naszych Klientów jak i dla nas. Rozwój firmy pozwolił na skompletowanie niezbędnego zaplecza, które przyczyniło się do przygotowania optymalnej oferty, trafiającej w potrzeby usługobiorców.

Kontenery 01
Kontenery 02
Kontenery 03
Kontenery 04

Na wyposażeniu posiadamy pojemniki różnej wielkości, w których można składować złom, odpady poremontowe i budowlane, pozostałości pochodzące z rozbiórek oraz wyburzeń budynków i konstrukcji przemysłowych. Posiadamy duży wybór kontenerów, dzięki którym możliwie jest usunięcie odpadów o różnych gabarytach i nieforemnych kształtach. Dysponujemy także odpowiednio przystosowanymi pojazdami, które pozwolą na wywóz gruzu w dowolnej ilości. Doświadczona kadra sprawnie upora się z każdym zleceniem. Posiadamy następujące wielkości kontenerów:

  • kontener o pojemności 2m3
  • kontener o pojemności 3m3
  • kontener o pojemności 6m3
  • kontener o pojemności 8m3
  • kontener o pojemności 10m3
  • kontener o pojemności 15m3

Służymy fachową pomocą

W razie wątpliwości dotyczących odpowiedniego pojemnika, zapraszamy do kontaktu. Krótki wywiad pozwoli rozeznać nam się w sytuacji i będziemy mogli pomóc w wyborze. Po Państwa decyzji, w najszybszym czasie realizujemy zamówienie. Kontenery na gruz i śmieci dostarczamy na terenie Szczecina i okolic. Zapełnione pojemniki odbieramy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Kontenery jakie dostarczamy są solidne i odporne na działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia mechaniczne, więc bez obaw można je użytkować w dowolnych warunkach.

Pragniemy zwrócić uwagę, że w działalność naszej firmy jest wpisana troska o środowisko, dlatego odebrane odpady poddawane są utylizacji lub recyklingowi. Gwarantujemy, że ściśle trzymamy się wszystkich ustaleń i zlecone zadania wykonujemy zawodowo i terminowo. Decydując się na usługi naszej firmy mają Państwo pewność usług na najwyższym poziomie.